0 (531) 237 88 93 0 (531) 237 88 93

Şişli Karotçu

Şişli Karotçu

Erka Karot , İstanbul’da kurulmuş bir Karotçu olup beton kesme , karot delme , kimyasal ankraj , bina güçlendirme uygulama işlerinde profesyonel ekibi ile kaliteli ve güvenilir olarak karot hizmet veren firmadır.

Karot konusunda uzman ekibi ile müşterilerine profesyonel olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Karotçu denince akla Erka Karot gelir. Erka Karot denilince de iş konusunda güven karot delme, kesme konusunda tamamen profesyonel bir ekip akıllara gelmektedir.

Karot sektöründe lider kuruluşları arasında yer alan Erka Karot firması birikimi , tecrübesi , prensipli çalışma sistemi , deneyimi ve güçlü alt yapı teknolojisi ile karot delme ve kesme, kapı açma, balkon kesme, klima deliği, ankraj, bina güçlendirme sorunlarında  yaratıcı olarak çözümler sunarak , elde etmiş olduğumuz müşterilerimizi ile uzun vadeli olarak çalışmayı her zaman ilke edindik.

Her ne kadar merkezimiz İstanbul olsa da Türkiye’nin her yerine 15 yıldır sorunsuz bir şekilde karotçu olarak, karot ile beton delme, karot ile beton kesme, karotçu ihtiyaçlarınızda kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere hizmet vermekten gurur duyduk.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak beton delme ve beton kesme hizmetlerimizin dışında kimyasal ankraj, derz kesme, bina güçlendirme, hidrolik beton kesme ve daha bir çok konuda yeterli teknolojik ekipmana ve profesyonel bir ekibe sahip olarak sizlere bu hizmetleri sunabilmekteyiz. Hizmet konusunda firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak birikimi ve tecrübesi ile hizmet verebilmek için bir telefon etmeniz yeterlidir.

Karotçu ekibimiz yaman çalışınları ile şap kırımı, tuğla duvarlarının yıkılması ve atılması moloz alımı gibi bir çok konuda da faaliyet göstermekteyiz. 

Firmamız müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet vermektedir. Bu yüzden istekleriniz bizim için önemli olup istediğiniz zaman diliminde profesyonel bir kalite de ve belirttiğiniz zamana kadar işlerinizin tamamlanmasını sağlamaktayız.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en iyi ekipmanlarımız ve ekibimiz sayesinde sunabilmekteyiz. Bu yüzden teknolojinin değişmesi ile birlikte cihazlarımızın tamamını yenilemekte veya bakımını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca personellerimize her zaman müşteri memnuniyeti ve diğer iş dallarımızın eğitimini vermekteyiz.

Karot işinde yaptığımız iş güvenliğine ve iş sağlığına %100 önem veren firmamız yaptığı projelerde başarı ile sonuçlanmasını sağlamaktadır.