0 (531) 814 30 49 0 (531) 237 88 93

Karot Beton Delme

Karot Beton Delme

İnşaat ve yapı alanlarında bulunan betonlara şekil vermek amacı ile betona yapılan işleme beton delme denir. Beton delimi beton kırma ve bu gibi işler kullanım amacına göre betona şekil vermek amacı ile yapılır. Bu gibi işlemler karot dediğimiz makineler vasıtası ile yapılır. Firma olarak beton kırma işini tüm güvenlik önlemlerini alarak yapıyoruz.

Öncelikle yapacağınız işte hangi betonun ne şekilde ve nasıl delineceğini bilmemiz gerekiyor. Betonun delik açma amacına ve şekline göre son teknoloji olan sondaj ve diğer türlü aletler kullanılmaktadır.  Bu aletlere örnek olarak matkap ve sivri uçlu matkaplar kullanılır. Bu gibi aletleri inşaat malzemeleri deposunda ve alet mağazalarında bulabilirsiniz.

Beton Delme Fiyatları

Firmamız müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak hizmet vermeye çaba gösterir. Beton delme fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterir. Beton delme personeline, firmasına ihtiyacı olan müşterilerimiz için öncelikleiş yapacakları firmayı en kapsamlı şekilde araştırmaları tavsiye edilir. Daha sonra araştırdıkları firmaları fiyat bakımından birbirleri ile karşılaştırıp en uygun ve ucuz işi kendisine yaptırmış olur.

Fiyat konusunda yaptırdığınız işin boyutu ve iş gücüne ayrılan vaktinde oldukça büyük bir payı vardır. Kullanılması gereken aletlerin, işin zorluğu fiyatları etkilemekte olup firmaolarak her türlü zorluğa ve iş gücüne rağmen müşterilerimize daima uygun fiyat veriyoruz.

Beton Delme Karot Fiyatları

Karot, daire şeklindeki, istenilen çap ve derinlikteki delmelere verilen addır. Tesisat delikleri kalınlığı fazla olan betonları kesme işleminde kullanılır. Beton delme karot fiyatları oldukça çeşitli etkenler nedeniyle değişir. İşin yapılacağı yer, işin zorluğu fiyat konusunda belirleyici rol oynar. Ancak karot makinesini herkes kullanamadığından dolayıbeton delme işlemlerinizde daima tecrübeli ve deneyimli bir firmanın personellerinden yardım almalısınız.

Diğer türlü acemi ve tecrübesiz firma ve personellerle çalışmak oldukça ciddi hasar oluşumuna neden olarak daha fazla masraf yapmanıza neden olur. Firmamız beton delme karot fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunar. Gerektiği yerde indirim ve avantajlardan sizleri yararlandırıp memnun olmanızı sağlar. Firmamız yaptığı beton delme işleminde duvarlara ve diğer alanlara zarar vermeyerek işini kaliteli ve özenli yapar.

Beton Delme İstanbul

Firma olarak beton delme konusunda İstanbul ve diğer her türlü yerlerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Beton kesme, karot ile beton delme gibi her türlü işlerinizde bizlerden her türlü hizmeti alabilirsiniz. İstediğiniz alanda ne kadar zor olursa olsun tecrübeli ve profesyonel bir şekilde etrafa zarar vermeden ve oldukça temiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

2002 yılında hizmetinize giren karot makinesi beton delme ve diğer işlerimizde oldukça fazla kullanılıp tercih edilir. Evlerimizde iş yerlerimizde oldukça sık kullandığımız karot makineleri hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Beton delme İstanbul ve diğer her yerde ihtiyacımız halinde karşımıza çıkar. Firma olarak beton delme işlemlerimizi istenilen şekilde, temiz, güvenilir ve etrafa gürültü kirliliği vermeden yapıyoruz.

Beton Delme İşlemi Nasıl Yapılır?

Müşterilerimiz beton delme konusunda bizlere ulaştıkları zaman yaşadıkları güven ve tedirginliği bizzat görüyoruz. Özellikle bu konuda bilgi sahibi olmayan müşterilerimiz beton delme işlemi nasıl yapılır, sorusunu bizlere çok fazla soruyorlar. Bu konuda gerekli bilgilendirmeyi müşterilerimize yaparak onları rahatlatır ve güven veririz. Eskiden beton delme işlemi oldukça zor bir şekilde yapılıyordu. Oldukça zaman kaybedilen beton delme işlemlerinde iş gücü ve zaman daha çok harcandığı için uygun fiyata da anlaşılması oldukça zordur.

Ancak gelişenimkânve teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanarak yapılan alet ve makinalar hayatımızı oldukça fazla kolaylaştırır. Zaman ve iş gücünden tasarruf sağlayan bu makinalar sayesinde firmamız oldukça kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verir. Bu aletlerden biri olan karot makinesi sadece beton ile kalmayıp mermer ve diğer her türlü kesilecek şeylerde de yardımını esirgemez.

Beton delme işlemlerinde beton makinesi kullanılmadığı zaman karot makinesi kullanılır. Beton delme yapılırken tıraşlama yöntemi ile yan yana olacak şekilde istenilen ebat ve boyutlarda delikler açılır. Pencereyeri, havalandırma gibi deliklerin açılacağı zaman karot kullanılır. Beton delme işlemlerini yapan karot makinesinin, delinecek beton şekline ve durumuna göre farklı şekillerde uç takılır.

Beton Delmek için Karot

Müşterilerimizin beton delmek için karot makinesini kullanma sebeplerinden biri olan en temel etken müşteriye sunulan hizmetin çok daha kaliteli olmasıdır. Beton delimin deöncelikle delinecek yer tespit edilir ve kullanılacak karot makinesinin uçlarında da bu duruma göre değişikliğe gidilir. Karot makinelerinin ucunda suyun bulunma sebebi ısınan ucu soğutmak içindir.

Karot makinesinin sabitleme işlemi yapılarak beton delme uygulamasına geçilir. Karot makinesinin oldukça titiz bir şekilde kullanılması gerekir. Firmamız karot makinesini bu şekilde kullanılarak hiçbir şeye zarar vermeden işini tamamlamış olur.

Beton Delme Karot

Firmamız tarafından yapılan Beton delme karot işlemi firmamızın en önemli parçasıdır. Karot makinesi ile yapılan beton delme işlemi hem pratik hem de sorunsuz olur. Karot makinesini kullanan personellerin daima tecrübeli ve deneyimli olması gerekir. Karot makinesi herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir makina değildir. Su ile çalışan karot makineleri dört metre yüksekliğe kadar delme işlemi yapabilirler.

Çok iyi ve dikkatli sabitlenen karot makinesinin titreşim halinde olmaması gerekir. Karot yapının tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri yapıya hiçbir zarar vermemesidir. Bu sebepten firmamızı tercih ederek yapınıza hiçbir zarar vermeden hizmet veriyoruz. Güvenlik açısını en üst seviyede tutan firmamız için ise para her daim ikinci planda yer alıyor. Son teknoloji ve imkanlardan yararlanan firmamız işini severek yapar ve müşteri memnuniyeti ile büyük bir hızla gelişip büyür.